PRONAJATO 10/2015: Nově zrekonstruovaný byt 2+1, 112 m2, Praha 1-Malá Strana, ul. Karmelitská

PRONAJATO 10/2015: Dlouhodobý pronájem krásného bytu 2+1, 112 m², v srdci Prahy na Malé Straně, ul. Karmelitská. Byt je situován ve 2. patře (bez výtahu) zrenovovaného historického domu. Byt je pronajímán jako nezařízený nábytkem a spotřebiči – je zde pouze kuchyňská linka, sporák a trouba.

Ze vstupní haly (10,4 m²) je přístup jednak do prostorné kuchyně (17 m²) a jednak do tzv. šatny (7,4 m²). Mezi vstupní halou a kuchyní je prosklená stěna.

Místnost šatny je průchozí do pokoje (34,9 m²) a do WC, ve kterém je umístěn plynový kotel ÚT/TV. Na WC dale navazuje koupelna s vanou a další průchozí místnost charakteru vnitřní bytové chodby (4,5 m²), která propojuje druhou obytnou místnost (pokoj o ploše 29,2 m²) s kuchyní.

Okna obou obytných pokojů jsou orientována do ul. Karmelitská. Všechna okna bytu jsou opatřena okenicemi, které jsou umístěny ze strany vnitřního prostoru bytu. Stěny celého bytu jsou opatřeny bílou otěruvzdornou barvou, okna jsou bíle lakována.

Podlahy – dubové parkety (pokoje) nebo keramická dlažba (sociální zázemí). Vytápění bytu je etážové – plynový kotel ÚT/TV s teplovodními radiátory v jednotlivých místnostech s možností automatického regulování nastavené teploty.

Kontaktujte mě!:
Ing. Stanislav Durchánek
tel.: (+420) 775 636 982
mail: Stanislav@Durchanek.cz
http://www.Durchanek.cz

Napište mi!