Kdo jsem

DSC_6576…Již v průběhu studií (Vysoká škola ekonomická v Praze, obor Podniková ekonomika a management) jsem v r. 2009 začal pracovat jako realitní makléř v největší pobočce realitní sítě Dumrealit.cz. Když jsem o 2 roky později školu úspěšně dokončil, měl jsem již zkušenosti se všemi typy realitních obchodů – prodeje i pronájmy, osobní i družstevní vlastnictví, byty, pozemky, komerční prostory, garážová stání atd. Další 3 roky jsem rozšiřoval okruh stálých klientů – především majitelů nemovitostí, kterým dodnes zajišťuji solventní a spolehlivé nájemníky.

Po 5 letech zkušeností v realitách jsem se v r. 2014 rozhodl pracovat jako nezávislý realitní makléř. Poskytuji tak klientům osobnější přístup a služby na míru. Spolupracuji s celou řadou schopných lidí nejen z realit, ale z různých, přidružených oborů.

Své působení v realitách jsem postavil na těchto pilířích:

1)   vzdělávání – skutečné vzdělávání pro mě začalo opuštěním školních lavic. Ročně investuji několik desítek tisíc Kč do svého vzdělávání. Je naprosto nezbytné získávat nové znalosti, neboť vše okolo nás se neustále vyvíjí (nejen realitní trh). Každý den studuji nové informace, které mi umožňují zdokonalovat mé služby.

2)   značka, dlouhodobost – vím, že po zbytek života budu mít jen jedno jméno a jeden obličej. To je moje značka. Každodenní prací se snažím, aby když se řekne „Stanislav Durchánek“, lidé věděli, že tomuto člověku mohou důvěřovat. Věřím, že kvalitně odvedená práce bude oceněna a dále doporučována.

Napište mi!