N00140 | Prodej 2/5 podílu z pozemku 190 m2, Praha 4-Záběhlice, ul. Záběhlická

Záběhlická, Praha 10, Praha 

850 000 Kč

Předmětem koupě je ideální spoluvlastnický podíl ve výši 2/5 na pozemcích s parcelními čisly 434 a 435, zapsané na listech vlastnictví 1746 a 19423, katastrální území Záběhlice, ulice Záběhlická (40 metrů od křižovatky ulic Záběhlická a V Korytech).

Celková plocha obou pozemků je 190 m2, k ideálnímu spoluvastnickému podílu 2/5 tedy matematicky připadá 76 m2. Užívat je možné celý pozemek. Vlastníkem 3/5 podílu je Česká republika, kterou zastupuje Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových a dle písemné komunikace jsou otevřeni k prodeji jejich 3/5 podílu, stejně tak celého sousedního pozemku č. 436 o ploše 107 m2, zapsaném na LV 60000. Teoreticky je tedy možnost koupit všechny 3 pozemky vedle sebe a získat celkovou plochu stavebního pozemku 297 m2.

Zastavitelnost všech ploch je maximálně 60 % (musí zůstat 40 % ploch na vsakování dešťové vody), stavba maximálně o 4 podlažích - suterén, 2 nadzemní podlaží a podkroví.

Pozemky jsou v územním plánu vedeny jako všeobecně obytná plocha. Informace o možném využití pozemků je na poslední fotografii. Cena je za 2/5 podíl k pozemkům č. 434 a 435.
Celková plocha 190 m2
Druh pozemku pro bydlení
Charakter okolní zástavby obytná
Umístění objektu rušná část obce
Doprava silnice
Komunikace asfaltová

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Stanislav Durchánek

Telefon: 775 636 982
E-mail: Stanislav@Durchanek.cz

Kontaktní formulář