N00157 | Prodej zděné garáže 17 m2, Praha 6, ul. Stamicova x Na Větrníku

Stamicova, Praha 6, Praha 

1 100 000 Kč

Ke koupi je Vám k dispozici tato zděná řadová garáž na vlastním pozemku 17 m2, Praha 6-Břevnov, na rohu ulic Stamicova a Na Větrníku.

Garáž je situovaná v oploceném areálu garáží, kde kromě garáže budete vlastnit i ideální spoluvlastnický podíl 1/45 na pozemku před garážemi o ploše 911 m2 + 1/90 podíl z pozemku 34 m2.

Vnitřní rozměry garáže jsou: délka 575 cm x šířka 258 cm x středová výška 269 cm. Výška garážových vrat 200 cm, šířka průjezdu 225 cm. Garáž má novou střechu a bude prodána jako vyklizená.
Počet podlaží v domě
Druh objektu cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Komunikace neupravená

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Stanislav Durchánek

Telefon: 775 636 982
E-mail: Stanislav@Durchanek.cz

Kontaktní formulář