N00170 | Rodinný dům Mutějovice, ulice K Nádraží, okres Rakovník

K Nádraží, Mutějovice 

1 995 000 Kč

Ke koupi je Vám k dispozici rodinný dům k celkové rekonstrukci, zastavěná plocha domu 118 m2, obec Mutějovice, okres Rakovník.

Dům je třípodlažní - sklepy, 1. obytné patro a půda s velkorysými stropy a možností vestavby dalšího patra. V přízemí jsou 3 sklepy. Obytná část začíná v 1. patře, kam se dostanete venkovními schody. Toto patro je členěno do 4 místností s okny + 1 komory/technické místnosti s oknem + vstupní hala prosvětlená luxfery. Z této haly se potom vnitřním schodištěm dostaneme do půdního prostoru, kde je 1 další místnost a dále velký otevřený půdní prostor s možností s velkoryse vysokou střechou a tedy možností vestavění dalšího patra.

Topení je na pevná paliva. Možnost připojení k elektřině (nyní odpojena). Ve sklepě je přípojka k vodě a vodoměr. Stav domu je neudržovaný, k celkové rekonstrukci.

Celý dům je situován na 2 stavebních pozemcích o celkové ploše 823 m2, kde (kromě domu) je i přízemní zemědělská stavba 50 m2 (chlívky) - nevyužívané, ve horším technickém stavu (vše zapsáno na LV 14, katastrální území Mutějovice).

V obci Mutějovice žije 838 obyvatel. Je tu klid a krásná příroda.

Z tohoto domu je to 8 minut autem od frekventovaného silničního tahu E48/D6 a 31 minut autem na hranici Prahy.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
Poloha objektu samostatný
Druh objektu cihlová
Stav objektu před rekonstrukcí
Počet podlaží v objektu 3
Typ domu patrový
Zastavěná plocha 118 m2
Užitná plocha 250 m2
Plocha parcely 823 m2
Plocha zahrady 823 m2
Plocha sklepu 40 m2
Popis vybavení viz foto
Umístění objektu okraj obce
Doprava vlak; silnice; autobus
Voda Voda - dálkový vodovod
Topení Lokální - tuhá paliva
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Stanislav Durchánek

Telefon: 775 636 982
E-mail: Stanislav@Durchanek.cz

Kontaktní formulář